Naši partneri

Spolupracujeme s vybranými renomovanými partnermi, ktorých technológie a riešenia patria medzi svetovú špičku.

Bittium Corporation

Bittium je fínska spoločnosť, ktorá poskytuje spoľahlivé a bezpečné riešenia pre konektivitu, mobilnú, taktickú komunikáciu, meranie a monitorovanie biosignálov. Spoločnosť BMSEC s.r.o. certifikovala BITTIUM mobilnú platformu podľa štandardov NATO a EÚ na stupeň utajenia Vyhradené.

L3Harris Corporation

L3Harris Technologies, Inc. je nadnárodná spoločnosť, ktorá se zaoberá komunikačnými a informačnými technológiami, ktorej zákazníkmi vlády a firmy z viac ako 125 krajín sveta. L3Harris se venuje vývoju komunikačných a rádiových produktov, systémov a služieb tej najvyššej kvality.

Sonic Communication

Sonic Communications (Int) Ltd. je popredný svetový dodávateľ špecializovaného vybavenia a služieb pre policiu, armádu, vládu a priemyselný sektor s viac ako 35 ročnými skúsenosťami.

Rolatube

Rolatube Technologies Ltd je spoločnosť zaoberajúca sa výskumom a vývojom v oblasti prenosných podporných systémov a stožiarov vyrobených z moderných kompozitných materiálov.

Comrod

Comrod Communication Group je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou antén a anténných systémov, podporných stožiarov, napájacích zdrojov a nabíjačiek batérií pre oblasť obranného a komunikačného priemyslu.

Invisio

LINVISIO je svetovým lídrom na trhu pokročilých komunikačných systémov a systémov ochrany sluchu, ktoré umožňujú profesionálom v hlučných a kriticky náročných prostrediach efektívne komunikovať a pracovať a zároveň chrániť svoj sluch.

INTERLINK CS, spol. s r.o., je dodávateľom komunikačných, monitorovacích a anténných systémov pro profesionálnych užívateľov z radov štátnej správy krajín strednej Európy.

Istrosec

S poločnosť Istrosec je špičková slovenská spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných služieb v oblasti kyberentickej bezpečnosti. 

Tento web používa súbory cookies - technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Podrobnejšie informácie nájdete na podstránke Cookies.